‌بازديد مديرعامل سازه گستر سايپا از شركت هاي زنجيره تأمين

‌بازديد مديرعامل سازه گستر سايپا از شركت هاي زنجيره تأمين
سايپا نيوز: مديرعامل شركت سازه گستر با هدف بررسي وضعيت زنجيره تأمين از گروه صنعتي كروز بازديد كرد.

به گزارش سايپا نيوز، معصوم نجفيان، مدير­عامل شركت سازه گستر به همراه اعضاي هيئت­مديره، معاونان و مديران اين شركت از گروه صنعتي كروز، جهت بررسي وضعيت توليد و تعامل هرچه بيشتر با قطعه­سازان، بازديد كرد.

نجفيان ضمن بازديد نزديك از خطوط توليد اين شركت با مديران اين مجموعه توليدي به تعامل و گفت­و­گو پرداخت.

مدير­عامل شركت سازه گستر با برشمردن برنامه­هاي تدوين­شده در حوزه زنجيره تأمين، در خلال بازديد خطوط توليد، خاطرنشان كرد: گروه خودروسازي سايپا از نزديك وضعيت و شرايط حوزه تأمين را رصد مي­كند و كاملاً به مسائل و مشكلات قطعه­سازان، كه به­واقع به عنوان بزرگترين شركاي تجاري ما محسوب مي­شوند، آگاهي كامل دارد؛ و در اين زمينه تمامي توان خود را به كار گرفته تا اين مشكلات را به گونه­اي مناسب مديريت كند و كاهش دهد.

نجفيان در ادامه افزود: قابليت­ها و پتانسيل­هاي فني و تكنولوژيكي در كنار منابع انساني متخصص كه در قطعه­سازان وجود دارد مي­تواند نقش پررنگي را در مسير حركت به سوي بومي­سازي و ساخت داخل ايفا كند.

مدير­عامل شركت سازه گستر تصريح كرد با توجه به برنامه­هاي تدوين­شده از سوي مديريت ارشد گروه خودروسازي سايپا در بهره­گيري از ظرفيت­هاي گروه در حل مطالبات مالي زنجيره تأمين در تلاشيم و با افزايش ظرفيت توليد شرايط مناسبي براي قطعه­سازان ايجاد خواهد شد.