قائم مقام مالي و اقتصادي شركت سازه گستر سايپا منصوب شد

قائم مقام مالي و اقتصادي شركت سازه گستر سايپا منصوب شد
سايپا نيوز: معصوم نجفيان، مدير عامل سازه گستر سايپا طي حكمي ابراهيم آقا پور را به سمت قائم مقام مالي و اقتصادي اين شركت منصوب و از زحمات آقاي ولي بصيري تقدير كرد.

به گزارش سايپا نيوز، در مراسم توديع و معارفه  قائم مقام مالي و اقتصادي مديرعامل و عضو هيات مديره شركت سازه گسترسايپا كه با حضور اعضاي هيات مديره، معاونان و مديران ارشد اين شركت برگزار شد، مدير عامل سازه گستر ضمن تقدير از زحمات بصيري در دوره تصديش گفت: وي فردي ارزشمند، و با تجربه در حوزه مالي و اقتصادي است.

نجفيان افزود: رسالت شركت سازه گستر تامين به موقع قطعات است كه لازمه آن تقويت نگاه و اتخاذ راهبرد مديريتي مناسب و بهبود شرايط و منابع مالي است.

مديرعامل سازه گسترسايپا افزود: علي رغم تمام مشكلات حوزه زنجيره تامين با درايت و پشتكار مي توان با بهره گيري از توان مديريتي و همدلي بين قطعه سازان و خودروسازان وضعيت توليد را به نقطه مطلوبتر رساند.

وي تصريح كرد: از آقاپور انتظار مي رود با بهره مندي از تخصص و تعهد بالا و با بكارگيري از بهترين روشها درجهت تعالي شركت سازه گستر و زنجيره تامين آن قدم هاي اساسي بردارد.

نجفيان اظهار اميدواري كرد: با تمام توان و همياري تمامي ذي نفعان مجموعه سازه گستر تلاش خواهيم كرد در سال جاري، بهترين ها درجهت هم افزايي و توليد ملي درگروه خودروسازي سايپا محقق شود.