• 02 تیر 1395
  • 00:00
  • بن رو
  • شناسه خبر: 16918

راننده هاي تاكسي متقاضي خودرو آريو در دوره اي آموزشي و تست خودرو شركت كردند

راننده هاي تاكسي متقاضي خودرو آريو در دوره اي آموزشي و تست خودرو شركت كردند
سايپا نيوز: براي اولين بار آموزش رانندگان تاكسي متقاضي خودرو آريو با هماهنگي اداره فروش ناوگاني سايپا و سازمان تاكسيراني تهران در محل شركت سايپا برگزار شد.

به گزارش سايپا نيوز تا كنون دو گروه 50 نفره  از راننده هاي تاكسي كه مراحل اداري و ثبت نام  را انجام داده بودند، با هماهنگي سازمان تاكسيراني تهران و اداره فروش ناوگاني سايپا ،برنامه حضور در كلاسهاي آموزشي، بازديد از خطوط توليد بدنه و مونتاژ و تست خودرو آريو در محل شركت سايپا با حضور اساتيد و مهندسين فني بخش هاي مربوطه صورت گرفت.

بر اساس اين گزارش در اين برنامه آموزشي كه براي اولين بار براي رانندهاي تاكسي توسط گروه خودرو سازي سايپا برگزار شد، راننده هاي شريف تاكسي علاوه بر شناخت كامل خودرو آريو از لحاظ فني و چگونگي استفاده از اين خودرو ، با سوار شدن و تست خودرو در زمين تراك تست سايپا از قابليت ها  اين خودرو در شرايط مختلف به خوبي آشنا شدند.

شايان ذكر است در پايان اين دوره در گفتگويي كه با رانند هاي تاكسي صورت گرفت، ضمن اظهار  خرسندي از برگزاري اين دوره آموزشي و شناخت هر بيشتر خودرو آريو ، سواري اين خودرو را در مقايسه با ساير خودرو هاي هم رده ايده آل دانسته و وجود امكانات رفاهي اين خودرو را باعث رضايت مسافرين و رانند ها تاكسي قلمداد كردند.

گفتني است اين دوره هاي آموزشي كه با همكاري اداره فروش ناوگاني سايپا و سازمان تاكسيراني تهران به صورت منظم برگزار مي گردد و رانند هاي  تاكسي در گروه هاي 50 نفري در فاصله زماني تحويل خودرو فرسوده و دريافت تاكسي آريو در محل شركت سايپا در كلاس هاي آموزشي شركت خواهند كرد.