زنجيره تامين، مستحكم و با نشاط در مسير توليد حركت مي كند

زنجيره تامين، مستحكم و با نشاط در مسير توليد حركت مي كند
مدير عامل سازه گستر گفت:در توليد محصول، قطعه سازاني كه نسبت به الزامات كيفي و توليد ملي اهتمام بيشتري دارند در اولويت همكاري قراردارند.

به گزارش سايپا نيوز، معصوم نجفيان با اشاره به روند توليد در گروه خودروسازي سايپا در سال جاري گفت: با تلاش بي وقفه شركت هاي زنجيره تامين در سال جاري توانستيم ركوردهاي خوبي را پشت سربگذاريم كه اين موفقيت ها نشان از نگاه و هدف يك سو در گروه سايپا و شركت هاي قطعه ساز دارد.

وي با توجه به شكستن ركورد هاي اخير تاكيد كرد: ميانگين توليد روزانه بالاي 2000 دستگاه خودرو درسال جاري، يكي از اهداف مهم شركت سازه گستر بوده كه  به ركورد 2150 دستگاه رسيده ايم كه اين روند نسبت به سال گذشته 21درصد افزايش را نشان مي دهد.

نجفيان تصريح كرد: در 6 ماهه دوم سال، جريان توليد به يك نظم منطقي تر خواهد رسيد و با برنامه هاي تدوين شده در اين خصوص در تلاشيم به حدود 50 هزار دستگاه توليد ماهيانه برسيم كه باتوجه به اراده اي كه در همكاران و زحمتكشان زنجيره تامين وجود دارد، رسيدن به اين شرايط دور از دسترس نخواهد بود.

مديرعامل سازه گستر اظهاركرد: تلاش هاي مجموعه مديريتي گروه سايپا در سال جاري  براي تامين نقدينگي مورد نياز قطعه سازان از دلايل رشد توليد خودرو در مرداد ماه بوده است و نسبت به حل مسائل و مشكلات قطعه سازان جهت رسيدن به جايگاه مطلوب اين صنعت حساسيت، خاصي وجود دارد.

وي در ادامه افزود: قطعه‌سازان و شركت هاي زنجيره تامين نيز با دريافت بخشي از مطالبات خود توانسته‌اند قطعات مورد نياز را در حجم مناسب‌تري تامين كنند. اين موضوع تاثير مثبتي بر تيراژ توليد خودرو در گروه خودروسازي سايپا داشته است.

عضو هئيت مديره گروه خودروسازي سايپا تصريح كرد: هر اقدامي در راستاي توسعه و ارتقاء زنجيره تامين يا افزايش توليد و تنوع محصول انجام مي شود به منزله تقويت توليد ملي است. ضمن آنكه افزايش توليد، ايجاد اشتغال را به همراه دارد و در جهت رونق اقتصادي و هم افزايي اجتماعي خواهد بود.