پيش فروش محصول جديد گروه سايپا آغاز خواهد شد

پيش فروش محصول جديد گروه سايپا آغاز خواهد شد
همزمان با شروع فصل پاييز شركت پارس خودرو پيش فروش محصول جديد ساندرو استِپ وي را آغاز خواهد كرد.

به گزارش سايپا نيوز, رضا تقوي- مدير بازاريابي و پيشبرد فروش محصولات گروه خودروسازي سايپا با اعلام اين خبر گفت: از روز شنبه سوم مهرماه پيش فروش ساندرو استِپ وي محصول جديد پارس خودرو در نمايندگي هاي مجاز گروه خودرو سازي سايپا در سراسر كشور آغاز خواهد شد.

وي در خصوص اين خودرو افزود: گروه خودروسازي سايپا در جهت تكميل سبد محصولات خود بر اساس سياست هاي پيشبردي فروش، اين خودرو را كه با برند رنو و از با كيفيت ترين محصولات توليدي شركت پارس خودرو مي باشد آماده عرضه نموده است.

وي ادامه داد: مشخصه هاي ظاهري و فني اين خودرو، سبب شده تا ساندرو استپ وي  به خودرويي اصيل و لوكس تبديل شود كه با توجه به تغييرات ظاهري اين خودرو نسبت به خودروي پر فروش ساندرو، قابليت هاي آن در مسيرهاي ناهموار جهت مانور و حركت،  بيشتر نمايان مي شود.

وي در خصوص شرايط فروش اين محصول افزود: ساندرو استپ وي در مدل اتومات به صورت فروش فوري و پيش فروش و در مدل دستي به صورت پيش فروش به مشتريان محترم عرضه خواهد شد.

تقوي خاطرنشان كرد: اين خودرو با رنگ هاي مختلف به بازار عرضه خواهد شد كه مشتريان محترم مي توانند جهت كسب اطلاع بيشتر به نمايندگي هاي مجاز گروه خودورسازي سايپا و يا نشاني www.saipagroup.ir  مراجعه كنند.

لازم به ذكر است ساندرو استپ وي از پيشرانه K4M  با حجم ???? سي‌سي به همراه ? سيلندر و ?? سوپاپ بهره مي‌برد. اين خودروي كراس اوور,  با ??? اسب بخار توان  و خروجي در ???? دور در دقيقه, داراي استاندارد آلايندگي يورو ? مي باشد.