فروش بيش از 4000 دستگاه خودرو ساندرو استپ وي در كمتر از 30 دقيقه

فروش بيش از 4000 دستگاه خودرو ساندرو استپ وي در كمتر از 30 دقيقه
تقوي گفت: فروش خودرو رنو ساندرو استپ وي كه محصول جديد و با كيفيت گروه خودروسازي سايپا است از ساعت 11 روز شنبه 3 مهرماه آغاز شد.

به گزارش سايپا نيوز، رضا تقوي با بيان مطلب فوق افزود: بر اساس برنامه ريزي انجام شده فروش فوري و پيش فروش خودرو استپ وي جهت آبان، آذر و دي ماه انجام پذيرفت.

وي تصريح كرد: خوشبختانه استقبال از خريد اين خودرو به نحوي بود كه ظرفيت توليد در نظر گرفته شده جهت ماه هاي اعلامي در مدت كمتر از 30 دقيقه 4000 دستگاه خودرو به فروش رسيد.

تقوي در خصوص عدم موفقيت تعدادي از مشتريان محترم در ثبت نام خودرو مذكور اظهار داشت: بر اساس برنامه توليد اعلام شده در ماه هاي مذكور، تعداد خودروهاي فروخته شده در هرماه به سرعت تكميل شد. البته ظرفيت ثبت نام پيش فروش هر نمايندگي در سراسر كشور بصورت مساوي تقسيم شده كه با توجه به سرعت تكميل ظرفيت، برخي از نمايندگي ها نتوانستند براي تعدادي از مشتريان خود ثبت نام انجام دهند.

وي افزود: در صورت افزايش تيراژ توليد، ظرفيت هاي تكميلي براي اين خودرو درنظر گرفته خواهد شد كه از طريق نمايندگي هاي بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا پروسه ثبت نام ضمن اطلاع رساني لازم انجام خواهد شد.

مدير بازاريابي و فروش گروه سايپا گفت: اين خودرو در دو مدل دستي با قيمت 46 ميليون و پانصد و پنجاه هزار تومان و اتوماتيك 52 ميليون و پانصد و پنجاه هزار تومان عرضه شده  است. در طرح پيش فروش اين محصول مبلغ26  ميليون پيش پرداخت براي ساندرو استپ وي اتوماتيك و 23 ميليون تومان براي ساندرو استپ وي دنده اي با شرايط تحويل در آبان، آذر و دي ماه در نظر گرفته شده كه با استقبال خوب مردم روبرو شده است.

وي خاطر نشان كرد: در فروش محصولات جديد معمولا اختلاف قميتي در بازار ايجاد مي شود كه با گذشت زمان و افزايش توليد محصول اين اختلاف قيمت برطرف خواهد شد.

تقوي گفت: اين خودرو از محصولات با كيفيت جديد شركت رنو است كه با ايجاد تغييراتي در بدنه خودرو ساندرو عرضه شده و مورد استقبال بسياري از مشتريان در سراسر دنيا قرار گرفته است.

لازم به ذكر است كه خودرو ساندرو استپ وي علاوه بر موتور پرقدرت، امكانات مناسب، زيبايي ظاهري و صندوق عقب بزرگ، داراي عملكرد مناسبي‌درمسيرهاي ناهموار مي‌باشد كه اين خودرو را در بازار خودروهاي هاچ بك متمايز مي نمايد.