اجرايي شدن قرارداد توليد مجدد كاميون هاي رنو در ايران

اجرايي شدن قرارداد توليد مجدد كاميون هاي رنو در ايران
مذاكرات متعدد مديران ارشد شركت سايپاديزل با همتايان فرانسوي خود در شركت رنوتراكس نتيجه بخش بود و كاميون هاي با كيفيت رنو مجددا در ايران توليد خواهد شد.

به گزارش سايپا نيوز، زعفر تنهاپور مديرعامل شركت سايپاديزل گفت: همزمان با عقد قراردادهاي گسترده خودروسازان بزرگ كشورمان با شركاي تجاري فرانسوي خود، شركت سايپاديزل هم قرارداد ادامه همكاري براي راه اندازي مجدد خطوط توليدي كاميون هاي رنو را نهايي كرد.

وي افزود: در سفر هفته گذشته "بليس" قائم مقام مديرعامل رنوتراكس و هيات همراه، ضمن توافق در خصوص اجرايي شدن قرارداد في مابين، مقرر شد كاميون هاي رنو پس از وقفه اي پنج ساله مجددا در اين شركت توليد شود.

تنهاپور در ادامه از تحويل اولين محموله از كاميون هاي رنو ميدلام به متقاضيان تا پايان سال جاري خبر داد و يادآور شد: با توجه به زمان بر بودن پروسه توليد محصولات بصورت قطعات كاملا منفصل و ساخت داخل و آماده سازي خط توليد، قرار ير اين شد سفارش گذاري در فاز اول بصورت CBU(بصورت پيش ساخته) انجام شود. ضمن اينكه در فاز بعدي با داخل سازي قطعات بدنه و رنگ و مونتاژ، پروسه توليد محصول با افزايش ساخت داخل تا 30 درصد ادامه يابد.

وي با اشاره به سابقه توليد كاميون هاي رنو در شركت سايپاديزل خاطرنشان كرد: از ابتداي همكاري با شركت رنو تراكس تا سال 90، بيش از 5500 دستگاه كاميون رنو "ميدلام" و حدود 10 هزار كاميونت "بادسان"  توليد و به بازار عرضه شد و پيش بيني مي شود با توجه به كيفيت مناسب كاميون هاي رنو و خوش نامي آنها نزد كاميون داران ايراني، اين محصول با استقبال مجدد بازار مواجه شود.

 

 

سایر اخبار