بازديد قطعه سازان تركيه از پارس خودرو

بازديد قطعه سازان تركيه از پارس خودرو
گروهي از قطعه سازان تركيه با هدف ايجاد و شناسايي فرصت هاي همكاري تجاري با پارس خودرو، از اين شركت بازديد كردند.

به گزارش سايپانيوز، معاون اتحاديه قطعه سازان بورسيا تركيه و گروهي از قطعه سازان اين كشور با هدف ايجاد، شناسايي و گسترش روابط تجاري با سفر به ايران از خطوط توليد پارس خودرو بازديد كردند.

عبدالله بايراك- معاون اتحاديه قطعه سازان بورسيا تركيه با ابراز خوشحالي به جهت حضور در پارس خودرو به عنوان كيفي ترين خودروساز ايران گفت: صنعت قطعه سازي درتركيه بصورت مونتاژكاريست، در حالي كه شركت هاي قطعه ساز ايراني اقدام به طراحي و ساخت قطعات مي كند و همكاري دوجانبه، صنايع خودروسازي و قطعه سازي دو كشور را ارتقاء خواهد داد.

وي افزود: كيفيت و تكنولوژي توليد خودرو در شركت پارس خودرو با شرايط كيفي توليد شركت فيات در كشور تركيه يكسان است.

بايراك خاطرنشان كرد: شرايط توليد ايران و تركيه از تشابهات زيادي به لحاظ فني، مهندسي و تكنولوژي به هم نزديك است و اين موضوع زمينه ساز همكاري هاي مفيدي در آينده خواهد شد.

دراين ديدارحسام الدين قاسم زاده - مدير صادرات پارس خودرو ضمن خير مقدم به ميهمانان گفت: دو كشور ايران و تركيه از ويژگي و توانمندي هاي خاصي در زمينه ساخت قطعه و توليد خودرو برخوردار هستند و  گسترش همكاري، تبادل تجربه و دانش فني باعث هم افزايي در زمينه فني و مالي خواهد شد.

وي با اشاره به ظرفيت بالاي پارس خودرو در توليد خودرو گفت: در حال حاضر اين شركت محصولات متنوعي را توليد و به بازار عرضه مي كند كه بخشي از اين محصولات به كشورهاي آسياي ميانه، آذربايجان، تركمنستان، عراق، لبنان و كشورهاي عرب حوزه خليج فارس صادر مي شود.

قاسم زاده خاطرنشان كرد: هدف ما از تعامل و ارتباط سازنده با خودروسازان و قطعه سازان موفق اين است كه با مشاهده توانمندي هاي آنها زمينه هاي تبادل اطلاعات فني و مهندسي و تكنولوژي را فراهم كنيم.