بازديد قائم مقام ارشد كيفيت و رضايت مشتريان شركت رنو فرانسه از پارس خودرو

بازديد قائم مقام ارشد كيفيت و رضايت مشتريان شركت رنو فرانسه از پارس خودرو
تيم ارشد كيفيت و رضايت مشتريان شركت رنو فرانسه از خطوط توليد محصولات رنو در پارس خودرو بازديد كرد.

به گزارش سايپا نيوز، ناصر آقامحمدي مدير عامل شركت پارس خودرو در بازديد تيم ارشد كيفيت و رضايت مشتريان شركت رنو فرانسه از خطوط توليد پارس خودرو، طي  نشستي به بررسي مسايل كيفي و تبادل نظر با آنها پرداخت.

 در اين مراسم آقامحمدي ضمن خوش آمد گويي به بازديدكنندگان، كيفيت را به عنوان شعار شركت و سرلوحه برنامه هاي پارس خودرو دانسته و گفت: به موازات اقدامات پارس خودرو جهت بهبود فرآيندهاي توليد محصولات خود، انتظار مي رود شركت رنوجهت بهبود قطعات خود بيش از پيش كار كرده تا بتوانيم محصول بدون ايراد و باكيفيت بالا به مشتريان عرضه كنيم .
وي در كنار كيفيت محصول، زمان تحويل خودرو را نيز از خواسته هاي مشتريان برشمرده و خواستار تحويل قطعات در كوتاه ترين زمان از سوي شركت رنو شد.
كريستيان وندن هنده قائم مقام ارشد كيفيت و رضايت مشتريان شركت رنو فرانسه در اين نشست گفت: تصوير محصولات رنو در ايران خوب است اما بايد رتبه اول را از نظر مشتري نسبت به ديگر رقباء داشته باشد.
قائم مقام ارشد كيفيت رنو مديريت گارانتي محصولات در خدمات پس از فروش و رسيدگي به درخواست هاي مشتريان را در راس امور و فعاليت هاي كاري دانسته و گفت: براي دستيابي به رضايت مشتريان بايد برنامه اي مدون همراه با انطباق محصولات با الزامات و انتظارات مشتريان داشته باشيم و آن را اجراء كنيم .
وي ضمن رضايت از كيفيت محصولات در شركت پارس خودرو، دقت در معرفي محصولات و پروژه هاي جديد را كه به توليد انبوه رسيده است براي مصرف كنندگان از نكات مهم دانست.
گفتني است، تيم فرانسوي از خط بدنه و توليد محصولات رنو، قسمت هاي كنترل خط بدنه، آديت بدنه واندازه گيري هاي كيفيت آن بازديد به عمل آورده و بكارگيري تكنيك هاي مديريتي رنو، جهت بهبود كيفيت محصولات را كه به تازگي در خطوط جديد پارس خودرو اجراء شده است، مورد كنترل قرار دادند.
لازم به ذكر است در آخرين گزارش ارزشيابي محصولات كه توسط شركت كيفيت و بازرسي استاندارد ايران اعلام شد رنو ساندرو توانست 4 ستاره كيفيت را اخذ و در حال حاضر تنها خودروي 4 ستاره كيفيت در ايران باشد.