بازديد هيات آلماني از خطوط توليد در شركت پارس خودرو

بازديد هيات آلماني از خطوط توليد در شركت پارس خودرو
جمعي از مديران قطعه سازان آلماني با هدف شناسايي فرصت هاي همكاري تجاري دوجانبه با پارس خودرو, ازاين شركت بازديد كردند.

به گزارش سايپا نيوز؛ كلاوس براونينگ مديرعامل انجمن خودرو سازي آلمان و جمعي از مديران و متخصصين صنعت خودرو و قطعات آلمان با هدف ايجاد و گسترش مناسبات تجاري دو جانبه از خطوط توليد بدنه و مونتاژ تندر90 و ساندرو در شركت پارس خودرو بازديد كردند.

در اين بازديد حسام الدين قاسم زاده مدير صادرات پارس خودرو گفت: رقابت، اصلي ترين موضوعي است كه در فعاليت هاي اقتصادي دنيا  در حال خودنمايي است و در دنياي رقابتي امروز كيفيت، تكنولوژي، رضايت مشتري و ... تاثيرات بسزايي از خود بر جاي مي گذارند.

قاسم زاده با اشاره به اينكه فعاليت هاي صادراتي ما در بازارهاي هدف به خوبي نشان داده كه زيرساخت هاي توليدي در پارس خودرو از منظر كيفيت در وضعيت مطلوبي است و همواره به عنوان يك مزيت رقابتي از آن ياد مي شود و اميد است با حضور هيات هاي متخصص خودرويي در شركت و برقراري ارتباط مستقيم و موثر در سطوح مختلف سازماني در جهت حفظ و ارتقاي محصولاتمان قدم برداريم.

كلاوس براونينگ مديرعامل انجمن خودروسازي آلمان نيز در اين بازديد گفت: بازار خودرو در كشور ايران داراي پتانسيل بسيار بالايي مي باشد و از آنجا كه جمعيت ايران با جمعيت آلمان برابر است ايران هم مي تواند در خصوص توليد برندهاي خودرويي آلمان بسيار مناسب باشد.

كلاوس براونينگ تصريح كرد: از پتانسيل موجود توليد خودرو درشركت پارس خودرو تحت تاثير قرار گرفتم و خوشبختانه در صنعت خودرو ايران افراد متخصص با سطح تحصيلات علمي بسيار خوب وجود دارد كه اين خود مي تواند نقطه عطفي در پيشرفت صنعت خودروسازي ايران باشد.

همچنين اين مدير آلماني با اشاره به بحث كيفيت در خودروهاي توليدي اظهارداشت: در شركت پارس خودرو مشخص است كاركنان با فراگيري آموزش هاي لازم درجهت توليد محصولات با كيفيت تمام تلاش خود را مي كنند و  شركت پارس خودرو در امر توليد خودرو با درجه كيفي بالا درحال فعاليت است.