استقبال كم نظير از تازه واردهاي سايپاديزل در نمايشگاه خودرو مشهد

استقبال كم نظير از  تازه واردهاي سايپاديزل در نمايشگاه خودرو مشهد
محصولات جديد سايپاديزل در نمايشگاه خودرو مشهد، در طول دو روز نخست برگزاري اين رويداد بزرگ خودرويي كشور؛ با استقبال گسترده و كم نظير مردم اين شهر مواجه شدند.

به گزارش سايپا نيوز؛ محصولات جديد اين شركت شامل كاميون ولوو fmx به عنوان نخستين كاميون كمپرسي با گيربكس اتوماتيك در كشور و كاميون جديد رنو D wide  كه توليد و عرضه آن پس از 6 سال وقفه دوباره از سر گرفته خواهد شد؛ در تيررس مشتريان و علاقه مندان به محصولات اروپايي قرار گرفته است.

بر اساس اين گزارش؛ هر دو محصول ياد شده بدون فاصله تكنولوژي؛ همزمان با شركت مادر در ايران توليد و به بازار عرضه خواهد شد.

علاوه بر اين كاميون ولوو fmx با بهره مندي از موتور قدرتمند 460 اسب بخاري با استاندارد آلايندگي يورو 5 و گيربكس هوشمند i-shift كه فقط مختص محصولات ولوو است و نيز ساير تجهيزات رفاهي روز دنيا،در آينده نزديك و در كلاس مربوط به محصولات كمپرسي، حرف هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت.

همچنين؛ محصول جديد رنو D Wide نيز كه از موتور 6 سيلندر با قدرت 310dxi7 با استاندارد آلايندگي يورو 5 با تجهيزاتي چون پيش گرمكن استارت موتور، توربو شارژ ترمز خفه كن و فن الكترونيكي ويسكو سود مي برد؛  با بهره مندي از  گيربكس zf با 8 دنده جلو، يك دنده كرال و يك دنده عقب، آماده رقابت با هم رده هاي خود در اين بخش از بازار خودروهاي تجاري است.

بر اين اساس؛ كشنده هاي ولوو fh به عنوان با كيفيت ترين كاميون كشور؛ دانگ فنگ t480 و نيز كاميون الوند 8/5 تن؛ ساير محصولات سايپا ديزل در اين نمايشگاه را تشكيل مي دهند.

گفتني است؛ محصولات گروه خودروسازي سايپا در طول مدت زمان برگزاري نمايشگاه (16 تا 20 مرداد) و از ساعت 17 تا 23 در سالن عطار؛ پذيراي بازديدكنندگان محترم است.

سایر اخبار