ارتباط سايپاديزل با ولوو سوئد در بالاترين سطح همكاري قرار دارد

ارتباط سايپاديزل با ولوو سوئد در بالاترين سطح همكاري قرار دارد
مديرعامل شركت سايپاديزل گفت: ارتباط با شركاي خارجي به ويژه شركت ولوو سوئد در بالاترين سطح همكاري در يك دهه اخير قرار دارد كه با توليد و عرضه محصولات جديد و باكيفيت ولوو به بازار ايران، ابعاد اين رابطه گسترش خواهد يافت.

به گزارش سايپانيوز، محمد صادقي در ديدار با نمايندگان فروش و خدمات پس از فروش سراسر كشور با اشاره به مطلب فوق افزود: به اعتقاد ما هنوز مسير زيادي براي برقراري يك ارتباط مفيد و اثربخش با شركاي خارجي در پيش است كه در اين راستا، سرفصل مذاكرات با شركت هاي همكار خارجي به ويژه ولوو سوئد؛ تأمين مالي،  توسعه محصول، افزايش عمق ساخت داخل، سفارش گذاري و خريد به موقع CKD و  ارتقاء كيفيت خدمات پس از فروش تعيين شده كه در نهايت منجر به ارائة محصولات توليدي با شرايط فروش متنوع و قيمت مناسب به خريداران خواهد شد.

مديرعامل سايپاديزل خاطرنشان كرد: موضوع توسعه محصول و نيز افزايش سهم ساخت داخل محصولات نيز يكي از موضوعات مهم مذاكرات سايپاديزل با شركاي خارجي خود اعم از ولوو، رنو، دانگ فنگ و فوتون است كه در اين خصوص، محصول ولوو FM كشنده از اواخر پائيز توليد و به بازار عرضه خواهد شد. در اين راستا، طي مذاكراتي كه با شركت رنو تراكس شريك فرانسوي خود داشتيم، محصول جديد رنو D- Wide‌ را نيز در ابتدا بصورتCBU ‌ و سپس به صورت CKD در اختيار متقاضيان قرار خواهيم داد.

صادقي در ادامه ضمن بيان جزئيات مربوط به اقدامات اين شركت در راستاي نوسازي ناوگان حمل و نقل جاده اي كشور، گفت: با توجه به ايجاد تعهد بيش از 3000 دستگاه از محصولات ولوو در طرح نوسازي ناوگان فرسوده كشور توسط سايپاديزل، مذاكرات گسترده و بسيار خوبي با بانكها براي تأمين مالي مربوط به اين طرح صورت گرفته و به ياري خداوند، قرارداد همكاري با آنها طي يكي دو ماه آينده اجرايي خواهد شد. همچنين، به منظور تسريع در اجراي اين طرح ملي و انجام به موقع تعهدات، واحدي مستقل در سازمان ايجاد شده تا بتواند با فراغ بال و استفاده از حداكثر ظرفيت هاي موجود، به ارائه خدمت به مشتريان طرح نوسازي پرداخته و تحويل محصولات با شتاب بيشتري صورت پذيرد.

نائب رئيس هيأت مديره سايپاديزل با برشمردن شاخصه هاي يك ارتباط مؤثر و اثربخش بين نمايندگان فروش و خدمات پس از فروش با شركت مادر، يادآورد شد: نقشة راهبردي سايپاديزل بر تمركز زدايي فروش دفتر مركزي و افزايش فروش توسط شبكه نمايندگان است كه بر اين اساس، سايپاديزل، با شناسايي، مذاكره و تأمين شرايط مالي مناسب براي مشتريان حقوقي و خريداران انبوه استان ها، زمينه هاي برقراري ارتباط و خريد اين مشتريان از نمايندگان فروش استان مربوطه را فراهم خواهد كرد تا ضمن پوشش اين بخش از بازار و فروش عمدة محصولات، منافع نمايندة فروش استان مربوطه نيز تأمين شود. در اين راستا، سعي و تلاش هر نماينده براي جذب و نگهداري مشتريان و نيز ايجاد حس وفاداري نسبت به محصولات سايپاديزل در ايشان، از ديگر وظايف خطير تمامي كاركنان شاغل در نمايندگي ها به شمار مي آيد.

وي همچنين تصريح كرد: اساس ارتباط سايپاديزل با نمايندگان فروش خود در اقصي نقاط كشور، رعايت عدم تبعيض ميان آنها و ارائه خدمت و امتيازدهي بر اساس عملكرد و بيلان كاري نماينده است كه پيش بيني مي شود، شاهد شكوفايي بيش از پيش نمايندگان فعال و پيشرو در بازاريابي و فروش محصولات باشيم. 

صادقي ادامه داد: بي ترديد، در بازار رقابتي كنوني صنعت خودرو، آنچه كه در كنار فروش اهم