ابراز تمايل سايپا و ولوو تراكس براي انعقاد قرارداد مشترك

ابراز تمايل سايپا و ولوو تراكس براي انعقاد قرارداد مشترك
مديرعامل شركت ولوو تراكس و جمعي از مديران ارشد ولوو ضمن ديدار و گفت و گو با مديرعامل و مديران ارشد سايپا از تمايل خود جهت انعقاد قرارداد مشترك با گروه خودروسازي سايپا خبر دادند.

به گزارش سايپا نيوز؛ در اين ديدار دو طرف ضمن ابراز تمايل نسبت به توسعه همكاري ها و انعقاد قرارداد مشترك، بر ضرورت دستيابي به اهداف خود در زمينه هاي مختلف از جمله همكاري در حوزه توليد خودروهاي تجاري تاكيد كردند.

معاون گروه خودروسازي ولوو و مديرعامل شركت ولوو تراكس نيز ضمن ابراز خرسندي از همكاري هاي پيشين سايپا و ولوو بر تداوم اين روند تاكيد كرد و ابراز اميدواري كرد كه اين همكاري ها در آينده با مشاركت اين دو گروه خودروسازي به شكل گسترده تري ادامه يابد.

دكتر مهدي جمالي مديرعامل گروه خودروسازي سايپا نيز در اين ديدار از قرارداد مشاركت مشترك سايپا و ولوو استقبال كرد و با اشاره به برنامه گروه سايپا براي ادامه رهبري بازار خودروهاي تجاري كشور و برنامه اين مجموعه براي صادرات خودروهاي تجاري به كشورهاي خارجي، بر آمادگي گروه سايپا براي توسعه همكاري با ولوو تاكيد كرد.

گفتني است در اين مذاكرات راه كارهاي عملي جهت ايجاد بستر مناسب براي تاسيس شركت مشترك  جهت آغاز همكاري اين دو گروه خودروسازي تبيين شد و طرفين خود را ملزم به تصميم گيري اسرع و قطعي در اين خصوص كردند.

 

سایر اخبار