فروش ويژه كاميونت فوتون با تسهيلات ويژه توسط سايپاديزل آغاز شد

فروش ويژه كاميونت فوتون با تسهيلات ويژه توسط سايپاديزل آغاز شد
همزمان با حلول ماه مبارك ربيع الاول، فروش تسهيلاتي تعداد محدودي از كاميونت هاي پرطرفدار فوتون توسط سايپاديزل با تسهيلات قرض الحسنه و بدون ضامن آغاز شد.

به گزارش سايپانيوز، در راستاي پاسخگويي به نياز فعالان حوزه حمل نقل عمومي، صنعت پخش و خدمات شهري،‌ شركت سايپاديزل با همكاري بانك قرض الحسنه رسالت، فروش تعداد محدودي از كاميونت هاي فوتون را با وام حداكثر 500 ميليون ريال با كارمزد 2% آغاز كرده است.

بر اين اساس، كاميونت هاي كم استهلاك فوتون در تناژ 6 تا 8.5 تن، به صورت كابين خواب دار و بدون خواب در اين طرح به هموطنان عزيز عرضه خواهد شد كه تمامي محصولات مجهز به موتور پرقدرت كامينز و گيربكس با كيفيت ZF بوده و از 2 سال يا 200 هزار كيلومتر گارانتي برخوردار است.

بر اساس اين گزارش، در بخش ديگري از اين طرح، شركت سايپاديزل به منظور پوشش درخواست مشتريان با آورده مالي اندك، فروش ليزينگي تا سقف 70 درصد قيمت خودرو و بازپرداخت 48 تا 60 ماه پيش بيني شده كه در صورت تقسيط 48 ماهه تسهيلات، نيازي به معرفي ضامن نيست.

گفتني است، تحويل تمامي محصولات اين طرح به صورت فوري بوده و شركت سايپاديزل، در صورت تكميل ظرفيت، مجاز به توقف ثبت نام بدون اطلاع قبلي مي باشد.

سایر اخبار