افزايش رضايتمندي مشتريان، محور اصلي هدف گذاري سايپاديزل و ولوو

افزايش رضايتمندي مشتريان، محور اصلي هدف گذاري سايپاديزل و ولوو
قائم مقام ارشد شركت ولوو تراكس از برنامه ريزي جامع و استراتژيك مشترك اين شركت با سايپاديزل با محوريت مشتري مداري و افزايش رضايتمندي خبر داد.

به گزارش سايپا نيوز؛ خانم هلن ملكويست قائم مقام ارشد مديرعامل شركت ولوو تراكس سوئد در حاشيه بازديد از شركت سايپاديزل و ديدار با مديران ارشد اين شركت با اعلام خبر فوق افزود: در حال حاضر همكاري نزديكي ميان دو كمپاني در جريان است كه در اين ميان، توجه به نيازها و خواسته هاي مشتريان ولوو در ايران، محور اصلي مذاكرات با سايپاديزل و تعيين اهداف آتي به شمار مي آيد.

وي با اشاره به ديدار خود با مديرعامل گروه خودروسازي سايپا گفت: مهندس جهرودي مديري با تجربه است و مذاكرات بسيار خوبي در زمينه هاي توليد، سرمايه گذاري مشترك، موضوعات مالي و خدمات قابل ارائه به مشتريان با وي، مديران ارشد گروه سايپا و سايپاديزل داشتيم كه تحقق آن، نيازمند كار گروهي منسجم و هماهنگ است كه مصمم به اجراي آن هستيم.

ملكويست، سابقه همكاري بيش از 30 سال با سايپاديزل را در نتيجة ارتباط و تعامل مناسب ميان اين دو شريك تجاري قديمي دانست و خاطرنشان كرد: گروه سايپا و سايپاديزل از جمله برندهاي بسيار قوي و شناخته شده در ايران هستند و شركت ولوو نيز به واسطه مدت زمان طولاني حضور خود در ايران و عرضه محصولات خود توسط سايپاديزل، به برندي محبوب و قابل اعتماد تبديل شده است كه اين موفقيت، ناشي از تفكر جهاني و توجه ويژه ولوو به مسائلي نظير: كيفيت، ايمني، نوآوري و مسائل زيست محيطي در محصولات توليدي است.

وي تصريح كرد: يكي از برنامه هاي استراتژيك ولوو در ايران، تبديل سايپاديزل به هاب صادراتي منطقه است كه با توجه به ظرفيت هاي مناسب موجود، در حال مطالعه روي كشورهاي همسايه و بازارهاي هدف هستيم تا بتوانيم زمينه هاي لازم براي صادرات محصولات توليدي ولوو توسط سايپاديزل را فراهم آورده و شاهد عملكردي مناسب در صادرات محصولات ولوو از ايران باشيم.

قائم مقام ارشد ولوو تراكس در پايان، افزايش عمق ساخت داخل را يكي ديگر از برنامه هاي مشترك ولوو با سايپاديزل برشمرد و بيان داشت: استفاده از پتانسيل هاي موجود قطعه سازي در ايران كه مطابق با قوانين و استانداردهاي جهاني و شركت ولوو تراكس باشد، در دستور كار مشترك قرار دارد و قصد داريم با حفظ كيفيت محصول، به درصد مناسبي از داخلي سازي محصولات در ايران دست يابيم.

سایر اخبار