مديران شركت رنو تراكس با مشتريان سايپاديزل ديدار و گفتگو كردند

مديران شركت رنو تراكس با مشتريان سايپاديزل ديدار و گفتگو كردند
جمعي از مديران حوزه مهندسي فروش و بازاريابي شركت رنو تراكس فرانسه شريك تجاري شركت سايپا ديزل، ضمن حضور در ايران، با مشتريان و مالكان كاميون هاي رنو ميدلام ديدار و گفتگو كردند.

به گزارش سايپا نيوز؛ در آستانه عرضة محصول جديد شركت رنو تراكس با نام D Wide به بازار، مديران حوزه مهندسي فروش و بازاريابي محصول، ضمن اخذ بازخورد مشتريان و ميزان رضايتمندي آنان از محصولات عرضه شدة قبلي، شرايط حال حاضر بازار ايران را براي ورود محصول جديد رنو بررسي كردند.

بر اساس اين گزارش، اقدام اخير مديران رنو تراكس در راستاي تكريم و اعمال نظر مشتريان در برنامه ريزي براي عرضه محصول جديد به بازار از لحاظ قيمت، مشخصات فني، آپشن هاي مورد انتظار فعالان حوزه حمل و نقل و نيز ارزيابي ميزان رضايتمندي مشتريان از كاميون رنو ميدلام كه در گذشته به بازار عرضه شده بود، صورت پذيرفت. 

شايان ذكر است، پس از گذشت بيش از 6 سال از توليد آخرين كاميون رنو ميدلام در سايپاديزل كه تجربه موفقي در كارنامه اين شركت بود، شرايط و زمينه هاي لازم براي ورود محصول جديد اين برند با كيفيت اروپايي فراهم شده و به زودي نسل جديد كاميون رنو با نام D Wide توسط سايپاديزل به بازار عرضه خواهد شد تا بتواند بخشي از خلاء موجود در بخش كاميون هاي رده متوسط در كشور را پوشش دهد.

گفتني است، محصول جديد رنو D Wide داراي موتور 6 سيلندر با قدرت 310 dxi7 با استاندارد آلايندگي يورو 5 با تجهيزاتي چون پيش گرمكن استارت موتور، توربو شارژ، ترمز خفه كن و فن الكترونيكي ويسكو است و از گيربكس ZF با 8 دنده جلو، يك دنده كرال و يك دنده عقب بهره مي برد.