سايپاديزل به عنوان برترين شريك تجاري ولوو تراكس در منطقه

سايپاديزل به عنوان برترين شريك تجاري ولوو تراكس در منطقه
بر اساس اعلام شركت ولوو تراكس سوئد، شركت سايپاديزل نماينده انحصاري توليد كاميون هاي ولوو در ايران، به عنوان برترين شريك تجاري ولوو در منطقه خاورميانه، شرق و شمال آفريقا معرفي شد.

به گزارش سايپا نيوز؛ محمدهادي نوري مديرعامل شركت سايپاديزل كه بنا به دعوت شركت ولوو به سوئد سفر كرده است، با حضور در كنفرانس سالانه ولوو، ضمن دريافت جايزه مربوط به برترين شريك تجاري ولوو در منطقه، با مديرعامل و مديران ارشد شركت ولوو تراكس ديدار و گفتگو كرد.

شركت سايپا ديزل همكاري خود را با شركت ولوو از سال 1984 ميلادي شروع كرد و تاكنون مدل هايNH، F12،FMو FH را در اين شركت توليد كرده است.

شركت سايپاديزل به دليل عملكرد كم سابقه خويش در سال 2017 و سفارش گذاري و خريد قطعات منفصله (CKD) براي توليد3 هزار و 200 دستگاه از انواع كاميون هاي ولوو، عنوان برترين شريك تجاري شركت ولوو تراكس سوئد در منطقه MEENAشامل خاورميانه، شرق و شمال آفريقا را از آنِ خود كرد.

طي مذاكرات انجام شده ميان مديران ارشد دو شركت، تأمين قطعات منفصله (CKD) براي توليد بيش از 30 هزار دستگاه در مدت 3 سال آينده در راستاي طرح نوسازي كليد به كليد به عنوان محور اصلي گفتگوها ميان سايپاديزل و ولوو مورد بحث و بررسي قرارگرفت كه در اين راستا، پيش نيازهاي طرح نوسازي ناوگان تجاري كشور شامل تأمين مالي در قالب فاينانس 5 ساله از طريق بانك هاي سوئدي، افزايش خودكفايي و عمق ساخت داخل محصولات به ميزان 50 درصد، توسعه و تقويت شبكه خدمات پس از فروش و تأمين قطعات يدكي اصلي به صورت انحصاري توسط شركت خدمات فني رنا به طرف سوئدي اعلام شد كه در پايان مذاكرات، توافقات اوليه و اصولي حاصل و مقرر شد، طرفين پس از بررسي هاي لازم در مدت كوتاهي نسبت به امضاء تفاهم نامه همكاري نهايي، اقدام كنند.

ولوو بزرگترين شركت توليد كننده خودروهاي تجاري در كشور سوئد است كه محصولات اين شركت داراي كيفيت بالا بوده و در ايران طرفداران بسياري دارد.

در حال حاضر، محصولات ولوو در رده هاي كشنده، باري و كمپرسي كه با كسب 4 ستاره كيفي، عنوان باكيفيت ترين خودروهاي تجاري كشور را يدك مي كشند و بدون فاصله تكنولوژي از نمونه اروپايي خود در شركت سايپاديزل توليد و عرضه مي شود.