برای اولین بار:

راهیابی ایران به مرحله نهایی مسابقات جهانی ویستای ولوو

راهیابی ایران به مرحله نهایی مسابقات جهانی ویستای ولوو
شرکت سایپادیزل به عنوان نماینده انحصاری تولید و عرضه خودروهای تجاری ولوو سوئد در ایران محسوب می شود و از این رو تیم فنی منتخب شرکت خدمات فنی رنا به عنوان نماینده ایران در مسابقات جهاني ويستاي ولوو شرکت كرده و برای اولین بار با کسب مقام اول در منطقه MEENA‌ به مرحله نهایی مسابقات فنی و آموزشی بین المللی VISTA شرکت ولوو سوئد راه یافته است.

به گزارش سايپانيوز، محمد مهرابی مدیر فنی و گارانتی شرکت خدمات فنی رنا گفت: این مسابقات هر 2 سال یکبار در سراسر جهان برگزار می‌شود. سه مرحله اول مسابقات که شامل سئوالات تئوری است در نمایندگی های خدمات پس از فروش برگزار و تیمی که بالاترین امتیاز را کسب كند به مرحله بعدی مسابقات که مرحله نیمه نهایی است راه پیدا خواهد کرد. این مسابقات در چندین مرحله شامل آزمون های تئوری، عملی فنی و تکنیکی و به منظور ارزیابی و ارتقاء توان فنی و مهندسی شرکت های خدمات دهنده به محصولات ولوو در سراسر جهان برگزار شده و تنها تیم‌های با توان فنی و مهندسی و تخصصی برتر در ارائه خدمات پس از فروش در دنیا قابلیت راهیابی به مراحل نیمه نهایی و نهایی این مسابقات و رقابت با تیم های فنی منتخب از سایر کشورهای جهان را خواهند داشت.
وی ادامه داد: برای اولین بار، تیم فنی متشکل از کارشناسان متخصص در حوزه فنی شرکت خدمات فنی رنا موفق شد با شرکت در این مسابقات ضمن کسب حد نصاب امتیاز 77 از مجموع 90 امتیاز قابل کسب در سه مرحله اولیه و ثبت رکورد جدید ضمن قرارگیری در بین 8 تیم اول از 125 تیم شرکت کننده از کشورهای منطقه خاورمیانه و آفریقای شمالی که از بزرگترین و با اهمیت ترین مناطق توزیع محصولات و ارائه خدمات شرکت ولوو در جهان است، جواز راهیابی به مرحله نهایی این مسابقات را کسب كند.
مدیر فنی و گارانتی شرکت خدمات فنی رنا تشریح کرد: در مرحله نیمه نهایی تیم منتخب ایران در رقابتی تنگاتنگ با 24 تیم برتر دیگر از کشورهای منطقه خاورمیانه،‌ شرق آسیا و شمال غرب آفریقا موفق به کسب مقام اول این مسابقات شد و با کسب حداکثر امتیاز در مرحله نیمه نهایی از بین 24 تیم حاضر در رقابت های جهانی و با صعود به مرحله نهایی، افتخاری دیگر برای کشور ایران و گروه خودروسازی سایپا به ارمغان آورد.