بازديد مديرعامل سايپاو، شركت هاي قطعه ساز, اورند پيشرو

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا از شركت اورندپيشرو بازديد كرد

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا از شركت اورندپيشرو بازديد كرد
مهندس جهرودي و جمعي از مديران ارشد گروه خودروسازي سايپا از سالن هاي توليد باك بنزين، نوار آب بندي و شيشه شوي، آزمايشگاه، سالن هاي تزريق قطعات پمپ بنزين، توليد لوله، پمپ و كنيستر شركت اورند پيشرو بازديد و در جريان ظرفيت ها و توانمندي هاي اين شركت قرار گرفتند.

به گزارش سايپانيوز، مهندس جهرودي در جريان اين بازديدها با اعلام حمايت از قطعه سازان صنعت خودرو، بر ضرورت بهره گيري از توان متخصصان و توليدكنندگان داخلي تاكيد كرد و قطعه سازان داخلي را ياور و همراه صنعت خودروسازي كشور دانست.

شركت اورندپيشرو يكي از شركت هاي فعال در توليد سيستم سوخت رساني خودرو است كه در حال حاضر با گروه خودروسازي سايپا و ساير خودروسازان همكاري دارد.

توليد سیستم سوخت رسانی اين شركت با بهره گیری از تکنولوژی و دانش روز و تجربه ۲۰ ساله در طراحی و تولید در حال حاضر با ظرفیت مناسبي در حال فعالیت است.

همچنين شركت اورندپيشرو در راستای تکمیل سبد محصول قطعات ایمنی خودرو، تولید و مونتاژ لوله های ترمز با ظرفیت بیش از ٣ ميليون قطعه، طراحی و تولید شیلنگ های هیدرولیک فشار قوی و ضعیف از سال ۹۶ با ظرفیت بیش از ٧٠٠ هزار قطعه در سال را به عهده دارد.

پس از نوآوری های انجام شده در زمینه سیستم سوخت رسانی، اين شرکت اقدام به نوآوری در طراحی  و تولید نوارهای آب بندی با مواد سازگار با محیط زیست(TPE) كرده و در راستای تحقق اهداف زیست محیطی مطابق با استاندارد یورو ۵ ، طراحی و تولید کاتالیست های یورو ۵ با ظرفیت بیش از ٧٠٠ هزار قطعه در سال را در دستور كار قرار داده است.

 

سایر اخبار