• 01 خرداد 1397
  • 15:31
  • سایپا
  • شناسه خبر: 18719

رئيس سازمان ملي بهره وري ايران:

سايپا در ارتقاي بهره وري به دستاوردهاي مهمي دست يافته است

سايپا در ارتقاي بهره وري به دستاوردهاي مهمي دست يافته است
سومین نمایشگاه دستاوردهای ارتقای بهره وری و نوآوری گروه خودروسازی سایپا با حضور رئیس سازمان ملی بهره وری ایران، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران ارشد اين گروه در محل شرکت سایپا گشایش یافت.

به گزارش سایپانیوز، در مراسم افتتاحييه این نمایشگاه مهندس علي اكبر اولیاء رئیس سازمان ملی بهره وری ایران خاطرنشان كرد: باعث افتخار است که شرکت های بزرگ خودروسازی نظير سايپا با رویکرد بهره وری به دستاوردهای مهم و قابل توجهی دست یافتند که شايسته قدرداني است.
وي با تبريك روز بهره وري تصريح كرد: ارتقای بهره وری چند سالی است که در گروه سایپا آغاز شده و شاهد نتایج مثبت آن در اين مجموعه هستيم که امیدوارم این روند به خوبی ادامه یابد و بالنده تر از گذشته شود.
اولياء با اشاره به تمرکز و هدف گذاری مدیرعامل گروه خودروسازي سايپا در سال 97 در حوزه بهره وري تاكيد كرد كه با اين روند مطمئنا" شاهد ارتقای هرچه بیشتر بهره وری و دستاوردهای گسترده تري در گروه سایپا خواهیم بود.
وي اظهار اميدواري كرد: با تلاش همه بخش های سایپا به ویژه واحدهای تحقيق و توسعه و با توجه به ارتقای کیفیت در توليدات، سایپا به حد اعلاي بهره وری و کیفیت خواهد رسید تا افتخار کنیم که خودروسازان داخلی چیزي کمتر از خودروسازان خارجی ندارند و خوشحالیم که این خوداتکایی، استقلال و ایستادگی به خوبی در سايپا در حال شکل گیری است و شاهد تلاش سرمایه هاي ملی در این مجموعه به ويژه سرمايه نیروی فنی و مدیریتی هستيم.