خودروهاي سيتروئن C3  ثبت نامي در مهلت مقرر تحويل خواهد شد

خودروهاي سيتروئن C3  ثبت نامي در مهلت مقرر تحويل خواهد شد
شرکت سایپا سیتروئن، فاز تولید آزمایشی محصول سیتروئنC3  را با موفقیت پشت سر گذاشته و آماده اجرای مراحل بعدی رسیدن به تولید انبوه است.

به گزارش سايپا نيوز، تعهدات شرکت سايپا سيتروئن مبنی بر تحویل 2000 دستگاه خودروی پیش فروش شده بر اساس بخشنامه های تحویل اعلام شده قبلی (شهریور، مهر و آبان)، انجام و نمایندگی های منتخب جهت ارایه خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی این خودروها در حال استانداردسازی هستند كه به زودی این نمایندگی های منتخب، افتتاح و عملیات پشتیبانی خدمات پس از فروش توسط شرکت انجام خواهد شد.

بر اساس اين گزارش ثبت نام پيش فروش خودروي سيتروئن C3  اولين محصول توليدي شركت سايپاسيتروئن بر اساس مجوز پيش فروش دو هزار دستگاه از وزارت صنعت معدن و تجارت و با شرايط يكسان در تاریخ 26 اردیبهشت سال جاری برگزار شده است.

اين گزارش مي افزايد: اين برنامه تنها به صورت اينترنتي و با در نظرگرفتن شرايط يكسان براي همه متقاضيان در سراسر كشور و تحت نظارت دستگاه هاي نظارتي در مدت زمان يك ساعت و 21 دقيقه به اجرا در آمد كه با استقبال بي نظير متقاضيان رو به رو شد. در اين فاصله زماني، حدود 15 ميليون بازديد از صفحات مختلف سايت شركت سايپاسيتروئن به ثبت رسيده و از اين ميان، 56 هزار نفر به صورت آنلاين درخواست ثبت نام و پيش خريد اين خودرو را داشتند كه از اين تعداد، حدود 12 هزار نفر موفق به ثبت مشخصات اوليه خود شدند و از بين 12 هزار نفر هم، 2 هزار نفر موفق به تكميل وجه ثبت نام و پرداخت 60 ميليون تومان جهت پيش خريد خودروي سيتروئن C3 شدند.

نتايج حاصله از پيش فروش اين محصول حاكي از آن است كه متقاضيان مختلف از سراسر كشور با دسترسي به اينترنت، موفق به ثبت نام پيش فروش اين خودرو شده اند و اين نتايج داراي پراكندگي قابل قبولي در سطح كشور است و بديهي است كه كلان شهرهاي تهران، اصفهان، شيراز، مشهد و... داراي بيشترين سهم در اين طرح بوده اند.

بر اساس پايش پراكندگي ثبت نام در سراسر كشور، استان هاي: تهران با 1135 نفر، اصفهان با 136 نفر، فارس با 127 نفر و خراسان رضوي با 90 نفر، بيشترين تعداد ثبت نام كنندگان را به خود اختصاص دادند و در مجموع  از 29 استان كشور موفق به ثبت نام در اين طرح پيش فروش شده اند.

سایر اخبار