• 07 شهریور 1397
  • 16:03
  • سایپا
  • شناسه خبر: 18845

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در بازدید از غرفه سایپا گفت:

برند سایپا در استان کرمانشاه جایگاه ویژه ای دارد

برند سایپا در استان کرمانشاه جایگاه ویژه ای دارد
فضل الله الهی تبار گفت: محصولات گروه سایپا به لحاظ تنوع، کیفیت و قیمت در بین رقبا سرآمد است.

به گزارش سایپانیوز؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در حاشیه بازدید از غرفه سایپا گفت: حضور فعال و قوی گروه خودروسازی سایپا با محصولات متنوع در استان کرمانشاه قابل ستایش است.
وی افزود: طی بازدیدی که از محصولات گروه سایپا داشتم، این مجموعه از لحاظ تنوع وکیفیت جایگاه ارزنده ای در سطح خودروسازی های کشور دارد و به عنوان یک ایرانی افتخار می کنم که شرکت سایپا به عنوان یک برند ایرانی در داخل کشور و سطح منطقه بسیار قدرتمند در حال فعالیت است.
وی خاطر نشان کرد: گروه سایپا در چند سال گذشته توانسته است با تولیدات خوب و با کیفیت در سبد خرید خانواده های ایرانی جایگاه ویژه ای به دست آورد و به لحاظ رضایت مشتری گام های بلندی برداشته است.
الهی تبار بیان کرد: محصولات گروه سایپا به لحاظ زیبایی، تنوع، قیمت، کیفیت و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در بین سایر رقبا داخلی سرآمد است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: امیدوارم این موفقیت ها با توان متخصصان و نیروی جوان ایرانی روز به روز ادامه یابد و در آینده ای نزدیک شاهد حضور گروه سایپا به عنوان برترین صنعت خودرو منطقه باشیم و مطمئنا گروه سایپا می تواند به عنوان پرقدت ترین خودرو ساز منطقه این نقش مهم را ایفا کند.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.