• 10 شهریور 1397
  • 11:56
  • سایپا
  • شناسه خبر: 18848

در نهمین نمایشگاه خودرو کرمانشاه:

کارگاه مدیریت تجربه مشتریان(CEM) گروه  سایپا، میزبان مشتریان کرمانشاهی شد

کارگاه مدیریت تجربه مشتریان(CEM) گروه  سایپا، میزبان مشتریان کرمانشاهی شد
گروه سایپا در راستای خدمات رسانی مطلوبتر به مشتریان در نهمین نمایشگاه خودرو کرمانشاه اقدام به برگزاری کارگاه مدیریت مشتری کرد.

به گزارش سایپانیوز: در نهمین نمایشگاه خودرو کرمانشاه، گروه خودروسازی سایپا با به كارگيري رویکردهاي جدید و استراتژی های نوین در جهت حرکت به سوی تامین رضایت حداکثری مشتریان و تبدیل آنها به همراهان وفادار، در کارگاه مدیرت تجربه مشتریان (CEM) میزبان مشتریان کرمانشاهی شد.
گروه سایپا در تلاش است تا با برگزاری این مدل کارگاه ها علاوه بر شناسایی تجربه کسب شده توسط مشتریان  با کفش های مشتري در سازمان قدم زده و سفری را که او در استفاده از محصولات اين شركت پیموده، تجزيه و تحليل کند.
در این کارگاه سعی شده است تا با جستجو و شناخت سلايق و علاقه مندي هاي مشتری، شناخت تجربيات مختص به او و ايجاد يك تصوير ذهني مثبت به عنوان فاكتورهايي مهم در برنامه ريزي هاي آينده سازمان به منظور ارائه محصولات و خدماتي منطبق با نياز هاي مشتريان  لحاظ شود.
همچنین گروه سایپا در سراسر کشور  به منظور بهره‌گیری از نظرات مشتریان، شناخت و نيازسنجي آنها، براساس ويژگي هاي جمعيت شناختي و جغرافيايي؛ کارگاه های تخصصی مدیریت تجربه مشتریان برگزار می کند.
گفتني است مديريت امور مشتریان گروه خودروسازي سايپا با استفاده از پتانسيل نمايشگاه هاي خودرويي كشور، با حضور پاسخگويي به درخواست هاي مشتريان در دو حوزه CRM  و CEM اقداماتی مناسبی انجام می دهد.
شايان ذكر است كارگاه مديريت تجربه مشتريان گروه خودروسازي سايپا از تاريخ 6 الي 9 شهریورماه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي کرمانشاه در حال برگزاری است.