• 10 شهریور 1397
  • 12:51
  • سایپا
  • شناسه خبر: 18850

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران:

سایپا با قدرت در نمایشگاه کرمانشاه حاضر شده است

سایپا با قدرت در نمایشگاه کرمانشاه حاضر شده است
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران گفت: سایپا با تمام استانداردهای نمایشگاهی در نهمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته کرمانشاه حاضر شده است.

به گزارش سایپانیوز؛ عباس قبادی در حاشیه بازدید از غرفه سایپا گفت: گروه سایپا در نمایشگاه کرمانشاه علاوه بر غرفه آرایی در پاسخگویی به مشتریان نیز در حد قابل قبول و خوب عمل کرده است.
وی بیان کرد: مجموعه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه با آخرین دستاوردهای خود حاضر شده و این امر موجب استقبال هموطنان کرمانشاهی از غرفه سایپا شده است.
وی خاطر نشان کرد: در برگزاري نمایشگاه ها، صنایع تلاش می کنند تا در مدت زمان کوتاه تمامی دستاوردهاي خود را به نمایش بگذارند و به اهدافی نظیر نیازسنجی و توسعه بازار دست یابند، خوشبختانه گروه سایپا با تعامل خوبی که با مشتریان دارد در مسیر تولیدات مناسب با نظرات و سلایق مشتریان خودروهای بروز و جدیدی تولید کرده است.
قبادی خاطر نشان کرد: سایپا به لحاظ تنوع و تعداد محصول با تمام قدرت در نمایشگاه کرمانشاه حاضر شده است و استقبال مردم از نمایشگاه به خصوص غرفه سایپا حاصل حضور پرقدرت سایپا است.
وی یادآورشد: گروه خودروسازی سایپا تمامی استانداردهای نمایشگاهی را در نهمین نمایشگاه خودرو کرمانشاه به خوبی رعایت کرده است.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.