معاون بازاريابي و فروش سايپاديزل خبر داد؛

بيشترين سهم بازار خودروهاي تجاري كشور در اختيار سايپاديزل است

بيشترين سهم بازار خودروهاي تجاري كشور در اختيار سايپاديزل است
معاون بازاريابي و فروش سايپاديزل گفت: بر اساس آخرين بررسي هاي به عمل آمده، در حال حاضر با در اختيار داشتن ٣٤ درصد از سهم بازار خودروهاي تجاري، بيشترين سهم فروش خودروسازان سنگين كشور، در اختيار شركت سايپاديزل است.

به گزارش سايپانيوز؛ اميرحمزه اصلاني با اعلام خبر فوق افزود: سايپاديزل با فروش و تحويل  ١٨٣٦ دستگاه خودرو در شش ماه نخست سال جاري، ضمن رشد ٥٢ درصدي نسبت به مدت مشابه سال گذشته، توانست با كسب ٣٤ درصد از سهم بازار، در صدر رتبه فروش خودروسازان تجاري كشور قرار گيرد.

وي تصريح كرد: سايپاديزل با مطالعه دقيق بازار و برنامه ريزي جامع و مدون و با ارائه سبد متنوعي از محصولات تجاري در تمامي رده ها، توانست، سهم بازار خود را از ٢٣ درصد در سال گذشته به ٣٤ درصد افزايش دهد كه اين مهم در راستاي پاسخگويي به نيازهاي مشتريان در بخش هاي مختلف محصولات كار و تجاري است.

اصلاني با اشاره به نقش بي بديل تمام كاركنان سازمان در به دست آوردن اين موفقيت، گفت: بي ترديد، كسب اين موفقيت جز در سايه حمايت هاي بي دريغ مديرعامل، اعضاي محترم هيأت مديره و تلاش، اهتمام و همدلي تماميِ همكاران در بخش هاي مختلف شركت ميسر نبود و حوزه بازاريابي و فروش، وظيفه به ثمرنشاندن اين كار تيمي را بر عهده دارد.

معاون  بازاريابي و فروش سايپاديزل با اشاره به هدف گذاري اين شركت براي كسب سهم بازار ٥٠ درصدي خودروهاي تجاري كشور خاطرنشان كرد: با توجه به عرضه محصول جديد KX به بازار و جايگزيني اين محصول به جاي كاميون ولوو در طرح نوسازي ناوگان و نيز معرفي محصولات ديگر در آينده نزديك، سايپاديزل مي تواند با كسب نيمي از سهم بازار خودروهاي تجاري، به يكه تازي خود در اين عرصه ادامه دهد.