• 10 آذر 1397
  • 09:52
  • سایپا
  • شناسه خبر: 18986

طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

حسين شهرياري به عنوان مديرعامل شركت ايندامين منصوب شد

حسين شهرياري به عنوان مديرعامل شركت ايندامين منصوب شد
دکتر محمدرضا سروش در حکمی حسين شهرياري را به سمت مديرعامل شركت ايندامين منصوب کرد.

به گزارش سايپانيوز؛ مراسم توديع و معارفه مدير عامل پيشين و جديد شركت ايندامين با حضور عضو موظف هيات مديره و قائم مقام مديرعامل در امور شركت هاي گروه و جمعي از مديران ارشد سايپا برگزار شد.

در اين مراسم دکتر علي مسيبي بهروز، قائم مقام مديرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: شركت ايندامين جزء شركت هاي خوب و با اهميت گروه سايپا است كه نياز است با همكاري و همدلي و پياده سازي منشور سازماني به جايگاه ارزنده خود در بازار داخلي و خارجي دست يابد.

وي افزود: استراتژي جديد گروه سايپا خودگردان كردن شركت هاي زير مجموعه است به همين منظور شركت ايندامين بايد از همه ظرفيت هاي موجود استفاده و محصولات با كيفيت براي شركت هاي خودرو ساز، خدمات پس از فروش و بازار مصرف توليد و ارائه كند.

قائم مقام مدير عامل گروه سايپا خاطر نشان كرد: اميدواريم براساس برنامه هدفمند و همكاري همه جانبه؛ گروه سايپا بتواند با افزايش توليد و قيمت مناسب و سودآور به جايگاه ارزنده و ويژه خود برسد.

در اين مراسم مهرداد زماني مدير عامل پیشين شركت ايندامين گزارشي از اقدامات و برنامه هاي زمان تصدي خود ارائه داد.

همچنین مهندس حسين شهرياري مدير عامل جديد اين شركت ضمن قدرداني از زحمات انجام شده گفت: اتحاد و يكدلي همه همكاران از خط توليد تا ستاد مي تواند باعث رشد و شكوفايي اين شركت شود تا شرايط سخت تحريم را پشت سر بگذاريم.