معاون خدمات پس از فروش سایپایدک خبر داد:

كسب بيشترين رشد رضايت مشتريان در بين شركت هاي خدمات پس از فروش خودرو

كسب بيشترين رشد رضايت مشتريان در بين شركت هاي خدمات پس از فروش خودرو
معاون خدمات پس از فروش سايپايدك گفت: سازمان خدمات پس از فروش سایپا در راستای افزايش رضايت مشتريان و ارائه خدمات باکیفیت، بر اساس نتايج آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) موفق به کسب بالاترین ميزان رشد رضایت مشتریان در بين شركت‌هاي خدمات پس از فروش خودرو شد.

به گزارش سايپانیوز، سعید تخته چیان با بیان این مطلب افزود: سايپايدك در زمينه بهبود شاخص‌هاي افزايش دهنده رضايت مشتري پيشرفت‌هاي مناسبي داشته است كه از مهمترين آنها مي‌توان به نحوه نوبت دهي،‌ مدت زمان صرف شده جهت پذيرش، سهولت دسترسي به نمايندگي‌ها، كيفيت خدمات ارائه شده توسط نمايندگي و... اشاره كرد.

وی گفت: سايپايدك در سال 97 در راستاي افزايش رضايت‌مندي مشتريان از خدمات پس از فروش و كاهش مدت زمان پاسخگويي به درخواست‌هاي مشتريان، توانسته است گام‌هاي مهمي در اين مسير بردارد و به اهداف پيش‌بيني شده دست يابد.

وي يادآور شد: اين حركت رو به جلو و رشد صعودي كه از سال گذشته آغاز شده، مديون تلاش كاركنان و همراهي شبكه نمايندگي‌ها در اجراي سياست‌ها و برنامه‌هاي سازمان است. نظارت بر حسن اجراي برنامه‌هاي خدمات پس از فروش و پيگيري خواسته‌ها و سلايق مشتريان در ارائه خدمات و همچنين ارائه خدمات نوين مبتني بر انتظارات مشتري، در كسب اين موفقيت تاثيرگذار بوده و در كنار آن از آموزش كاركنان نمايندگي‌ها و به كارگيري نيروهاي متخصص نيز بهره‌ برده‌ايم.

معاون خدمات پس از فروش سايپايدك تاكيد كرد: اين افزايش امتياز كه برآيند نظرات مشتريان از نحوه دريافت در خدمات شبكه گسترده نمايندگي‌ها است براي ما بسيار ارزشمند و قابل تحسين است و تلاش خواهيم كرد كه اين روند رو به رشد را در ماه ها و سال هاي آينده ادامه دهيم.