در سومين نمايشگاه خودرو تهران؛

سايپاپرس قابليت‌هاي رباتيك و فيكسچرهاي داخلي خود را نمايش مي دهد

سايپاپرس قابليت‌هاي رباتيك و فيكسچرهاي داخلي خود را نمايش مي دهد
شرکت سایپاپرس به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات و مجموعه های پرسی خودرو در منطقه خاورمیانه همراه با گروه خودروسازي سايپا در سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه خودرویی کشور محسوب می‌شود حضور خواهد داشت تا توانمندی ها و پتانسیل های خود را به معرض ديد عموم قرار دهد.

به گزارش سایپانیوز، سید مهدی حسینی پور، مدیر حوزه مدیرعامل و ارتباطات سایپاپرس با بیان استراتژی ها و اهداف مختلف این شرکت جهت حضور در سومین نمایشگاه خودرو تهران اظهار داشت: فراهم کردن زمینه جذب سرمایه گذاری‌های خارجی، معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌هاي داخلي متخصصان شركت در بومي سازي قطعات، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری‌های صنعتی با شرکت‌های داخلی و خارجی، حضور بیشتر در بازارهای هدف، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی حوزه پرسکاری و برشکاری و جلوگيري از خروج ارز از كشور، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشور و کار آفرینی و اشتغال پایدار از مهمترین اهداف حضور سایپاپرس در این نمایشگاه است.

وی اضافه کرد: شركت سايپاپرس در این نمایشگاه ضمن نمايش قابليت هاي رباتيك و توانمندي هاي خود در اين زمينه، به معرفي فيكسچرهايي خواهد پرداخت كه مراحل طراحي و ساخت آن توسط متخصصان داخلي شركت انجام شده است. همچنین نمايش فعاليت هاي انجام شده در زمينه خودروي جديد گروه سايپا در پروژه SP100 و عرضه قطعات و مجموعه های پرسی خودروهاي پرايد، تيبا، تندر 90، رهام و برليانس از ديگر برنامه هاي سايپاپس در اين رويداد بزرگ صنعتي خواهد بود.

سومین نمایشگاه خودرو تهران از 18 تا 21 دی ماه با حضور شرکت ها و برند های معتبر خودرویی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار می شود.