در سومين نمايشگاه بين المللي خودرو تهران صورت مي گيرد؛

نمايش مجموعه صندلي ساخت داخل انواع خودرو در غرفه سايپا آذين

نمايش مجموعه صندلي ساخت داخل انواع خودرو در غرفه سايپا آذين
شركت سايپا آذين زيرمجموعه گروه خودروسازي سايپا و بزرگ ترين توليدكننده مجموعه صندلي در كشور انواع محصولات خود را كه در ايران و به همت متخصصان داخلي طراحي و ساخته شده، در نمایشگاه خودرو تهران در معرض ديد بازديدكنندگان قرار داده است.

به گزارش سایپانیوز، از جمله مهم ترين محصولاتي كه در اين نمايشگاه توسط سايپا آذين معرفي می شود مي توان مجموعه صندلي خودروهاي خانواده برليانس، آريو، چانگان، تيبا، ساينا و كوييك، مجموعه صندلي خودرو MVM، صندلي‌هاي خودرو سراتو با روكش چرمي را نام برد.

سايپا آذين همچنين قراردادي را نيز با يك شركت بين المللي جهت طراحي و ساخت مجموعه صندلي خودرو رهام در دو مدل هاچ بك و سدان با برخورداري از استانداردهاي سه ستاره euroncap منعقد كرده و قرار است توليد صندلي هاي اين محصول نيز در اين شركت صورت گيرد.

همچنين اين شركت بزرگ ترين آزمايشگاه تخصصي تست صندلي در ايران را نيز در اختيار دارد و توانسته با انجام پروژه هاي تحقيقاتي و مطالعاتي مختلف، محصولات مورد نياز انواع خودروهاي ياد شده را با استفاده از ظرفيت ها و توانمندي هاي داخلي توليد كند.

سومين نمايشگاه بين المللي خودرو تهران با هدف معرفي توانمندي ها و راهبردهاي داخلي سازي قطعات خودرويي تا 21 دي ماه در شهر آفتاب پذیرای علاقمندان است.