• 26 دی 1397
  • 17:42
  • سایپا
  • شناسه خبر: 19045

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري استان مركزي تصريح كرد:

استقبال خوب مردم از محصولات سايپا

استقبال خوب مردم از محصولات سايپا
معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري استان مركزي با حضور در غرفه گروه خودروسازي سايپا در نمايشگاه خودرو استان مركزي گفت: تنوع، كيفيت و قيمت مناسب باعث شده تا مردم از محصولات گروه سايپا استقبال خوبي داشته باشند.

به گزارش سايپانيوز، معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري استان مركزي از غرفه گروه خودروسازي سايپا در نهمين نمايشگاه بين المللي خودرو استان مركزي در شهر اراك بازديد كرد و در جريان آخرين دستاوردهاي گروه سايپا قرار گرفت.

سعيد فرخي دراين بازديد ضمن تاكيد بر لزوم حمايت دولت از صنايع داخلي خاطرنشان كرد: موضوع اهميت اشتغال زايي از جانب گروه خودروسازي سايپا قابل تقدير است و اين خودروساز در زمان تحريم ها و در روزهايي كه با مشكلات اقتصادي متعددي دست و پنجه نرم مي كند، هيچ وقت اقدام به تعديل نيروي انساني  نكرده است.

وي تصريح كرد: امروز كه خودروسازان با مشكلات اقتصادي درگير هستند وظيفه دولت و مجلس است كه با چاره انديشي و حمايت از اين بنگاه هاي اقتصادي مانع از ورشكستگي آنها شوند.

فرخي حضور سايپا در نمايشگاه استان مركزي را قابل تقدير دانست و گفت: قطعه سازان بسياري در اين استان مشغول به فعاليت هستند و سايپا مي توانند با ايجاد تعامل و همفكري بيشتر از ظرفيت هاي صنعتگران استان مركزي بهره ببرد.

وي افزود: رشد و توسعه بازار قطعه سازان، عامل مهمي در ايجاد رونق اقتصادي در اين استان است بنابراين قطعه سازان ما مي توانند در امر داخلي سازي قطعات به سايپا كمك كنند.

 

سایر اخبار