• 01 بهمن 1397
  • 17:05
  • سایپا
  • شناسه خبر: 19055

حمایت انجمن قطعه سازان ایران از مدیرعامل جدید سایپا

آماده هرگونه همكاري با سايپا براي تامين قطعات خودروهاي توليدي هستيم

آماده هرگونه همكاري با سايپا براي تامين قطعات خودروهاي توليدي هستيم
رئیس انجمن قطعه سازان ایران با اشاره به حضور مدیرعامل جدید در شرکت سایپا، گفت: انجمن قطعه سازان ایران آماده هرگونه همکاری با سایپا برای تامین قطعات خودروهای تولیدی این گروه خودروسازی است.

به گزارش سایپانیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید مرتضی مرتضوی با بیان مطلب فوق ، اظهارداشت: به دنبال تصمیم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا در خصوص تغییر مدیرعامل این گروه، انجمن قطعه سازان ایران تمام تلاش خود را برای کمک به افزایش روند تولید با این مجموعه بکار می بندد و همچون گذشته در کنار خودروسازان داخلی برای تامین قطعات جهت افزایش تیراژ تولید و ارتقای محصولات خواهد بود.

رئیس انجمن قطعه سازان ایران با اشاره به سابقه طولانی مدیرعامل جدید سایپا در صنعت خودرو تصریح کرد:سلیمانی از چهره های باسابقه در صنعت خودرو است و قطعا" با حضور ایشان در سایپا شاهد افزایش روند تولید و همکاری های گسترده و تعامل هرچه بیشتراین شرکت با انجمن خواهیم بود.

وی تاکید کرد: انجمن قطعه سازان ایران همگام با اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاست های کلان صنعت خودرو با تامین به موقع قطعات خودروهای تولید داخل، در جهت شکوفایی این صنعت حرکت می‌کند.

برچسب ها : سایپا