• 17 بهمن 1397
  • 12:33
  • سایپا
  • شناسه خبر: 19096

وزير صنعت، معدن و تجارت:

توليد روزانه سايپا به 1500 دستگاه رسيده است

توليد روزانه سايپا به 1500 دستگاه رسيده است
وزير صنعت، معدن و تجارت شب گذشته در برنامه زنده تلويزيوني با اشاره به رشد توليد خودرو در ايران گفت: توليد گروه خودروسازي سايپا از تيراژ روزانه هزار و 500 دستگاه گذشت.

به گزارش سایپانیوز، رضا رحماني با بيان اين‌كه تلاش اين وزارت‌خانه رشد همه‌جانبه صنعت خودروسازي است، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌طور كامل در جريان روند فعاليت‌هاي صنعت خودروسازي است و برنامه رشد توليد خودرو در ايران را دنبال مي‌كند.

وي با اشاره به تحويل خودروهاي ثبت‌نامي به مشتريان نيز تأكيد كرد: هم وزارت صنعت و هم خودروسازان خود را موظف به پاسخ‌گويي به تعهدات و جلب رضايت مردم دانسته و حفظ حقوق آنان را دنبال مي‌كنند.

وزير صنعت، معدن و تجارت همچنين با اشاره به نياز خودروسازان به فرصت هرچه بيشتر براي برنامه‌ريزي و پاسخ‌گويي به تعهدات گفت: خودروسازان به هر طريق ممكن رضايت مردم و مشتريان را جلب خواهند كرد و براي اين امر تنها به زمان نياز است.

گروه خودروسازي سايپا پيشتر هم اعلام كرده بود كه توليد خودرو در اين گروه در روزهاي اخير نسبت به قبل 19.8 درصد رشد يافته است و به‌نظر مي‌رسد اين افزايش توليد زمينه مساعدي را براي پاسخ‌گويي به نيازهاي بازار فراهم خواهد كرد.

گفتني است موفقيت گروه خودروسازي سايپا در رشد توليد و تسريع در پاسخ‌گويي به تعهدات، پس از انتصاب مديرعامل جديد اين شركت، بيانگر برنامه‌ريزي صحيح مديريت ارشد اين گروه در زمينه همكاري با قطعه‌سازان و افزايش تيراژ توليد و همچنين بهبود روند تحويل خودرو به مشتريان است.