• 21 بهمن 1397
  • 08:00
  • سایپا
  • شناسه خبر: 19100

پيام تبريك مديرعامل گروه سايپا به‌مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب

پيام تبريك مديرعامل گروه سايپا به‌مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا همزمان با فرارسيدن دهه مبارك فجر و چهلمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، پيامي صادر كرد.

به گزارش سایپانیوز، متن پيام سيدجواد سليماني به شرح زير است:

چهلمين سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و ورود به پنجمين دهه از حيات پرافتخار انقلاب، فرصتي براي همگان است تا با مرور دستاوردهاي بزرگ اين سال‌ها بياد آورند كه سرزمين عزيزمان چه دوران پرفراز و نشيبي را پشت سر گذاشته و به جايگاه رفيع امروز دست يافته است.

صنعت‌گران و فعالان متعهد و پرتلاش گروه خودروسازي سايپا اين انقلاب را ثمره مجاهدت‌ها و ايثارگري‌هاي زنان و مرداني مي‌دانند كه اين كشور را از وابستگي مطلق به بيگانگان رهايي بخشيده و با خودباوري و مجاهدت‌هاي بسيار زياد در طول سال‌ها، اتكا به داشته‌ها و توانايي‌هايي داخلي را راه نجات سرزمين عزيزمان از وابستگي دانستند.

امروز ثمره همه اين ايثارگري‌ها و خودباوري‌ها، در صنايع كشور به‌ويژه صنعت خودروسازي نمايان شده و توانسته از خروج سرمايه و دارايي مردم به آن‌سوي مرزها و همچنين وابستگي به ساير كشورها جلوگيري كند.

گروه خودروسازي سايپا به‌عنوان يكي از شركت‌هاي مهم توليدي در ايران كه نقشي اساسي در صنعت و اقتصاد ايفا مي‌كند نيز در اين بين، موفق شده با استفاده همه‌جانبه از ظرفيت‌ها و امكانات خود، جريان اشتغال و توليد را در اين مجموعه حفظ و شكوفا سازد.

اينجانب به نمايندگي از همه همكارانم در گروه خودروسازي سايپا فرارسيدن سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي را به مردم شريف ايران تبريك عرض کرده و اعلام مي‌كنم كاركنان شريف صنعت خودروسازي بر ادامه راه پرافتخار بنيانگذار كبير انقلاب حضرت امام خميني(ره) و همه شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي تأكيد داشته و آماده خدمت مضاعف در جهت دستيابي به اهداف كلان انقلاب با هدايت مقام معظم رهبري و خدمات دولت محترم هستند.

همچنين از همه همكاران عزيزم در گروه خودروسازي سايپا دعوت مي‌كنم همچون سال‌هاي گذشته، در راهپيمايي پرشكوه 22 بهمن‌ماه دوشادوش ساير اقشار جامعه حضور يافته و پشتوانه عظيم مردمي اين انقلاب را بار ديگر به تمام جهانيان نشان دهند.

سيدجواد سليماني

مديرعامل گروه خودروسازي سايپا