• 03 تیر 1398
  • 12:38
  • سایپا
  • شناسه خبر: 19225

با حكم مديرعامل گروه خودروسازي سايپا؛

امیر چراغعلی، مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري كاركنان گروه سايپا شد

امیر چراغعلی، مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري كاركنان گروه سايپا شد
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با صدور حكمي امير چراغعلي را به‌عنوان مديرعامل شركت گروه سرمايه‌گذاري كاركنان سايپا(سميكو) منصوب كرد.

به گزارش سايپانيوز، علی مسیبی، عضو هیات‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در امور شرکت‌های این گروه خودروسازی در آئین معارفه چراغعلی با اشاره به سابقه و تجربیات وی در مسئولیت‌های قبلی اظهار کرد: با توجه به اهمیتی که شرکت سرمايه‌گذاري كاركنان سايپا دارد، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بر حضور مدیری توانمند، کوشا، جدی و پیگیر برای هدایت آن تاکید داشتند که برهمین اساس به آقای چراغعلی ماموریت داده شد تا هدایت این گروه را به عهده بگیرد.

مسیبی ادامه داد: شرکت سمیکو به دلیل سهامداری و مشارکت کارکنان و پرسنل سایپا جایگاه ویژه‌ای در راهبردهای کلان گروه دارد و بی‌شک با حضور آقای چراغعلی در راس مدیریت آن، شاهد اتفاقات خوبی در آن خواهیم بود.

چراغعلي با مدرك تحصيلي كارشناسي مديريت، پيش از اين در سمت‌هايي نظير معاون اداري و توسعه منابع انساني گروه خودروسازی سايپا، عضو هيأت‌مديره شركت سايپا يدك، معاون اداري و توسعه منابع انساني مگاموتور و مدير ارتباطات مگاموتور مشغول فعاليت بوده است.

وي جايگزين محمدرضا حيدري كرد زنگنه شده كه تا پيش از اين مديرعاملي شركت سميكو را برعهده داشت و اخیرا بازنشسته شده است.

سایر اخبار