• 07 مرداد 1398
  • 09:20
  • سایپا
  • شناسه خبر: 19274

قائم‌مقام مديرعامل گروه سايپا در امور فروش خبر داد:

تحويل ۷۰ هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه

تحويل ۷۰ هزار محصول سايپا به مشتریان در دو ماه
قائم‌مقام مديرعامل گروه خودروسازي سايپا در امور فروش با بيان اينكه اين گروه در ماه‌هاي خرداد و تير امسال بيش از ۷۵ هزار دستگاه خودرو را تولید، تکمیل و تجاري‌سازي كرده، اظهار كرد: از اين تعداد، ۷۰ هزار خودرو به مشتريان تحویل شده و ۵ هزار دستگاه نيز در مرحله تخصیص و تحويل است.

به گزارش سايپانيوز، مجيد باقري افزود: گروه خودروسازي سايپا از پنجم خرداد تا پنجم مردادماه، ۷۵ هزار دستگاه خودرو را آماده تحويل به مشتريان کرده كه بخش قابل توجهي از اين محصولات به صورت عبور مستقيم بوده و بدون كسري قطعه توليد و تحويل سيستم فروش گروه خودروسازي سايپا شده است.

وي گفت: حدود ۵ هزار دستگاه خودرو باقيمانده از محصولات ياد شده، در مرحله تخصيص و تحويل نهايي به مشتريان قرار دارد و در روزهاي آتي به‌دست مصرف‌كنندگان خواهد رسيد.

قائم‌مقام مديرعامل گروه سايپا تصريح كرد: سايپا تمام تعهدات برجاي مانده از گذشته را در كنار تعهدات جديد خود در حوزه فروش فوري را با سرعت پاسخ خواهد داد تا بازار محصولات اين گروه به ثبات كامل دست يابد.

گفتنی است با عرضه مستمر محصولات سايپا به بازار و پاسخ‌گويي به تعهدات توسط اين گروه و تحویل محصولات به مشتریان، التهاب قيمت خودروهاي سايپا فروكش كرده و بازار محصولات اين مجموعه در مسير تعادل و آرامش قرار گرفته است.