• 04 خرداد 1399
  • 12:56
  • سایپا
  • شناسه خبر: 19824

اطلاعيه شماره ۲ مركز ارتباطات گروه سايپا؛

جزئيات مراحل ثبت نام خودرو در طرح جديد فروش فوق‌العاده

جزئيات مراحل ثبت نام خودرو در طرح جديد فروش فوق‌العاده
مركز ارتباطات و امور بين الملل گروه خودروسازي سايپا با انتشار دومين اطلاعيه خود، مراحل ثبت‌نام خودرو در طرح جديد فروش فوق العاده را تشريح كرد.

به گزارش سايپانيوز، براساس اين اطلاعيه مراحل ثبت‌نام براي خريد محصولات گروه خودروسازي سايپا در طرح فروش فوق العاده به شرح زير است:

۱- اگر شرايط ۱۰ گانه خريد خودرو ذكر شده در اطلاعيه شماره يك را داريد، به سايت گروه خودروسازی سایپا مراجعه كنيد.

۲- با وارد كردن شماره تلفن‌همراه و ساير مشخصات شخصي مانند كدملي و سال تولد، كد احراز هويت براي متقاضي پيامك مي شود، دقت داشته باشيد كه شماره تلفن همراه لزوماً بايد به نام فرد ثبت شده باشد.

۳- پس از آنكه به روزآوري و صحت‌سنجي اطلاعات وارد شده انجام و شرايط متقاضي براي ثبت نام خودرو تائيد شد، امكان ثبت نام اصلي در سايت شركت‌هاي خودروسازي فراهم مي شود.

۴- تمام متقاضياني كه امكان خريد خودرو را پيدا كرده اند، به مدت يك هفته فرصت دارند تا با مراجعه به سايت، خودرو مورد نظر خود را انتخاب كرده و ۵۰ درصد وجه آن را واريز كنند.

۵- بعد از پايان مهلت ثبت نام، قرعه‌كشي با حضور نمايندگاني از وزارت صمت و نهادهاي نظارتي و به صورت نرم افزاري برگزار مي شود و اسامي منتخبين اين قرعه‌کشي به صورت عمومي اعلام خواهد شد.

۶- برگزيدگان قرعه كشي يك هفته پس از اعلام نتايج فرصت دارند تا ۵۰ درصد باقيمانده قيمت خودرو را واريز و ثبت نام خود را كامل كنند. خودروهاي اين افراد در يك بازه (حداكثر) سه ماهه تحويل خواهد شد.

۷- مبلغ پرداختي ساير ثبت‌نام‌كنندگان (كه در قرعه كشي برنده نشده‌اند) طي هفت روز کاری به حساب آنها برگردانده خواهد شد و آنها اين فرصت را دارند تا در طرح‌هاي فروش بعدي ثبت نام كنند.

سایر اخبار