• 09 تیر 1399
  • 09:00
  • سایپا
  • شناسه خبر: 19940

برگزاری موفقیت‌آمیز مجمع عمومی و سالیانه سمیکو

افزایش سرمایه ۸۲ درصدی/ تقسیم سود ۷۰ریالی/ افزایش ۸۵۰ درصدی سود خالص/ ایجاد زمینه برای ورود به بازار بورس در سال ۹۹

افزایش سرمایه ۸۲ درصدی/ تقسیم سود ۷۰ریالی/ افزایش ۸۵۰ درصدی سود خالص/ ایجاد زمینه برای ورود به بازار بورس در سال ۹۹
مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده، مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا با حضور ۵۹ درصد از سهام‌داران و نماینده رسمی سازمان بورس در محل سالن اجتماعات مجتمع ایرانیان برگزار شد.

به گزارش سایپانیوز، در این مراسم گزارش فعالیت هیات مدیره به مجمع عمومی صاحبان سهام سال مالی منتهی به 98.10.30 و دوره ماهه منتهی به 98.12.29 و گزارش حسابرس قانونی قرائت شد و به تایید سهامداران رسید. همچنین شركت حسابرسي آرمان آروين پارس به مدت يكسال برای انجام امور حسابرسی و روزنامه كثيرالانتشار اطلاعات نيز همانند سال گذشته به عنوان مرجع رسانه‌اي شركت سرمايه‌گذاري سميكو انتخاب شدند.

در ادامه این مجمع به پيشنهاد هيئت مديره مقرر شد سهام هر يك از سهامداران در طي مدت دو سال ۸۲ درصد افزايش يافته و ۷۰ ريال نيز به عنوان سود سهام سال گذشته به حساب سهامداران واريز شود.

گفتنی است با تلاش هیئت مدیره، مدیرعامل، مدیران، پرسنل و همراهی سهامداران، سود خالص شرکت برای دوره ۱۴ ماهه نسبت به دوره مشابه سال قبل با رشد ۸۵۰ درصدی به رقم ۱۰۷۰ میلیارد ریال رسیده است.

در پايان امير چراغعلي، مديرعامل شركت سرمايه‌گذاري كاركنان گروه سايپا در پاسخ به پرسش‌های سهامداران حاضر در مجمع، از تلاش شبانه روزي اين شركت براي ورود سهام سميكو به بازار رسمي بورس تا پايان امسال خبر داد و ابراز اميدواري كرد كه سهامداران در سال ۹۹ بورسي شدن اين شركت را جشن بگيرند.