بین الملل

دعوت به مبارزه بزرگ

برقي سازي در كياموتورز

دعوت به مبارزه بزرگ

دير يا زود كيا هم بايد خودروي برقي به بازار ارائه كند تا از قافله عقب نماند. در آن صورت در ميان مدل هاي كيا، پيكانتو محتمل ترين گزينه براي برقي سازي خواهد بود.
عبور از 10 ميليون

ركورد خيره كننده ي لندكروزر تويوتا

عبور از 10 ميليون

فروش لندكروزر تويوتا از رقم خيره كننده ي 10 ميليون دستگاه گذشت. اين شاسي بلند منحصر به فرد در اصل با نام BJ از سال 1951 به دنيا آمده و برخلاف بسياري از خودروهاي مطرح دنيا، به اين زودي قصد خروج از خط توليد را ندارد.
سايه جنگ تجاري بر صنعت خودروي جهاني

افزايش تعرفه و كسب و كار

سايه جنگ تجاري بر صنعت خودروي جهاني

با اين كه دونالد ترامپ رئيس جمهور آمريكا افزايش تعرفه را به تعويق انداخت، از اضطراب مديران اجرائي خودروساز چيزي نكاست، چون ترس افزايش تصاعدي هزينه ها همچنان سايه افكنده است.
 انتخاب معماري پلتفرم خودروي برقي

تفاوت رويكرد خودروسازان در

 انتخاب معماري پلتفرم خودروي برقي

خودروي هاي برقي نمي توانند روي پلتفرم خودروهاي بنزيني درون سوز طراحي شوند و حتي معماري و طراحي خودروهاي برقي در گروه خودروسازي فولكس واگن با گروه ب ام و متفاوت است.
وضعيت بي سابقه

غيبت تويوتا و فيات در نمايشگاه فرانكفورت

وضعيت بي سابقه

مديران اجرائي صنعت خودرو حقوق مزاياي بالايي دريافت مي كنند تا خوش بين باشند، اما پشت اين همه پشتكار و تلاش براي برگزاري نمايشگاه بين المللي فرانكفورت به جاي حس شعف و اميد به آينده، آن چه را كه نمي توانستند در چهره هايشان پنهان كنن...
تغييرات اساسي در سيستم عامل هاي داشبورد

كارپلي اَپل و اندرويد اتو به روزرساني مي شوند

تغييرات اساسي در سيستم عامل هاي داشبورد

به زودي صفحه نمايش هاي روي داشبورد خودروي شما تغيير خواهد كرد، چه از اندرويد اتو استفاده كنيد چه از كارپلي اَپل.
تايرهاي بي باد بي عيب نيستند

نوآوري در تايرهاي خودرو

تايرهاي بي باد بي عيب نيستند

ميشيلن تابستان امسال اعلام كرده بود كه نوعي تاير «بي باد» طراحي كرده كه مي تواند تا سال 2024 به توليد انبوه برسد، اما آيا اين تايرهاي بي نياز از باد ايده خوبي هستند يا هنوز عيب هاي آن روشن نشده است.
شجره نامه برندهاي خودرو

فهرست صاحبان برندهاي خودرو تا الان

شجره نامه برندهاي خودرو

شجره نامه فاميلي صنعت خودرو بسيار پيچيده است. در يك دهه گذشته اين صنعت شاهد انواعي از ادغام، تصاحب، شراكت، فروش، ورشكستگي، جدايي و انقراض بوده است. از اين رو گاهي اطلاعات در مورد اين كه كدام برند متعلق به كيست دشوار مي شود.
كابوس سوئدي

تست مانورپذيري گوزن

كابوس سوئدي

با اين كه كراس اور خوش سبك و راحت راو4 تويوتا به راحتي نظر خريداران را به خود جلب مي كند و با اين كه در ميان گزينه هاي بسيار متنوع در اين سگمنت بازار، يك سر و گردن از رقبا بالاتر است اما از عهده تست سوئدي مانورپذيري گوزن برنمي آيد...
تنبيه خريداران خودروهاي برقي

جبران از دست رفتن درآمدهاي مالياتي بنزين

تنبيه خريداران خودروهاي برقي

بعضي از ايالت هاي آمريكا هزينه هاي اضافي به خريداران خودروهاي برقي تحميل مي كنند. كلرادو و ويومينگ 50 دلار در سال، كاليفرنيا 100 دلار در سال از صاحبان خودروهاي برقي دريافت مي كنند و در ايالت ايلينوي از همان ابتدا هنگام خريد 1000 د...
صفحه 77 از 78ابتدا   قبلی   69  70  71  72  73  74  75  76  [77]  78  بعدی   انتها