ارسال خبر    نسخه موبایل    جستجو    آرشیو    تماس با شرکت  
 صفحه اول    اخبار نمایشگاه    تاریخچه سایپا    شرکت های گروه  
جمعه، 29 دی 1396 - 13:02   
 آیینه رسانه ها
 
پست الکترونیکی:
- اندازه متن: + -  کد خبر: 6849صفحه نخست » اخبار مهمیکشنبه، 9 خرداد 1395 - 12:36
در راستای نوسازی ناوگان تاکسیرانی و ارائه خدمات بهتر به هموطنان:
14000 دستگاه خودرو آریو درسال95 در اختیار سازمان تاکسرانی قرار خواهد گرفت
سایپا نیوز: برنامه تولید خودرو آریو برای سال 1395 تعداد 14000 دستگاه است که به صورت کامل و با توجه به اولویت نوسازی ناوگان حمل و نقل در اختیار سازمان تاکسیرانی کشور قرار خواهد گرفت.
  

به گزارش سایپا نیوز؛ با توجه به برطرف شدن موانع تولید خودرو آریو در شرکت توسعه بنیان و صنعت خودرو (بن رو)، این شرکت در حال حاضر با ظرفیت تولید روزانه 50 دستگاه از این خودرو، آماده ایفای نقش جدی در بازسازی و بروزرسانی سیستم حمل و نقل تاکسیرانی کشور است.

خودرو آریو یکی از محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا است که در شرکت توسعه بنیان و صنعت خودرو (بن رو) تولید شده و بر اساس توافقات صورت گرفته با سازمان تاکسیرانی کشور، قرار است به صورت گسترده به عنوان تاکسی در سیستم حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

 واحد تضمین کیفیت شرکت بن رو در فرایند تولید و تجاری سازی خودرو آریو، با اضافه کردن گیت کنترلی بیشتر(سایناف) در راستای تضمین کیفیت مناسبتر به مشتری Q-SVI) ( اقدامات مهمی برای کیفی سازی این محصول انجام داده است.

خودرو آریو با توجه به زیبایی و کیفیتی که دارد به نسبت قیمت تمام شده آن مورد استقبال هموطنان قرار گرفته است، همچنین سازمان تاکسیرانی با بررسی و کارشناسی های لازم برای ارائه خدمات بهتر، خودرو آریو را در سبد محصولات خدماتی خود قرار داده است.

شایان ذکر است، وجود خدمات پس از فروش مناسب و تامین قطعات از سوی گروه سایپا و کیفیت مناسب این خودرو، زمینه ایجاد علاقه مندی در میان مشتریان را برای استفاده از آریو در ناوگان تاکسیرانی فراهم کرده است.

آدرس کانال خبری سایپا نیوز:      telegram.me/saipanews_com

   
  

 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  نسخه موبایل ::  RSS
© سایپا نیوز 1389
info@saipanews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار