ارسال خبر    نسخه موبایل    جستجو    پیوندها    تماس با شرکت    آرشیو  
 صفحه اول    اخبار نمایشگاه    تاریخچه سایپا    شرکت های گروه  
یکشنبه، 3 اردیبهشت 1396 - 22:13   
 آیینه رسانه ها
 
پست الکترونیکی:
- اندازه متن: + -  کد خبر: 7301صفحه نخست » اخبار مهمچهارشنبه، 1 دی 1395 - 16:59
نمره قبولی محصولات پارس خودرو در آزمون آلایندگی
براساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، محصولات تولیدی شرکت پارس خودرو از گروه سایپا در آزمون آلایندگی نمره قبولی را کسب کردند.
  

به گزارش سایپا نیوز، با اجرای آزمون آلایندگی بر روی خودروهای تولیدی و وارداتی، توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)، محصولات تولیدی پارس خودرو از گروه رنو، نمره قبولی کسب کرد تا بار دیگر شرکت پارس خودرو ثابت کند همواره پیشرو در کیفیت است.

بنابراین گزارش؛ یکی از شاخص های اجباری صنعت خودرو که توسط سازمان محیط زیست پایش می شود، میزان آلایندگی وسائط نقلیه موتوری است که توسط شرکت ISQI آزمون شده و گزارش آن به سازمان محیط زیست ارسال می شود که طی آن خودروهای تندر90، پارس تندر و رنو ساندرو موفق به کسب نمره قبولی در این آزمون شده اند.

شرکت پارس خودرو کیفی ترین خودروساز کشور، با تولید خودروهایی که موتورشان مطابق با استاندارد یورو 4 و یورو 5 است، خودروساز سبز کشور بوده و تولید گازهای گلخانه ای و اکسیدهای نیتروژن محصولات تولیدی آن، در حداقل بوده و در داشتن هوایی پاک و سالم نقش مهمی را ایفا می کند.

شایان ذکر است؛ محصولات این شرکت همواره در زمینه کیفیت پیشرو بوده و در سطح بسیار خوب قرار دارد که همین امر موجبات رضایت مشتریان شرکت پارس خودرو را فراهم کرده است. همچنین دانش مهندسی و تکنولوژی روز دنیا و نیروی انسانی کارآمد باعث شده که محصولات این شرکت خودروساز متمایز در بازار باشد.

 

   
  

 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  نسخه موبایل ::  RSS
© سایپا نیوز 1389
info@saipanews.com
پشتیبانی توسط: خبرافزار